Szczegóły oferty

Zapraszamy na kulinarną ucztę do Pestki. Serwujemy dania kuchni europejskiej inspirowane smakami regionu. Wszystko w duchu slow food.

Nowoczesne podejście do tradycyjnych stylów kulinarnych, niezwykłe wyczucie smaku i estetyczny pedantyzm, sprawiają, że to, co trafia na talerz, cieszy nie tylko podniebienie, ale też oczy. Proste wydawałoby się dania dalekie są od nudy. Szacunek do produktu, sezonowość, stawianie na świeżość i kulinarna wyobraźnia to recepta na dania nie tylko smaczne, ale takie, które zapamięta się na długo.

Event to Pestka!

Planujesz integracyjne spotkanie dla pracowników? A może poszukujesz przestrzeni do świętowania  urodzin w większym gronie? Bez względu na to, czy ma to być impreza firmowa czy prywatne przyjęcie okolicznościowe, dla nas jego organizacja to PESTKA.

Dlaczego? Bo wiemy, co podczas spotkania gra „pierwsze skrzypce”.  Zapewniamy nie tylko klimatycznie zaaranżowaną przestrzeń dla maksymalnie 50 osób, ale też niezwykle przemyślaną, oprawę kulinarną – menu skomponowane pod dyktando charakteru imprezy.
Zaufaj nam, a „przyrządzimy” naprawdę smakowity event.

Kontkt bezpośredni:

Telefon: +48... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas rezerwcji

  • Przed dokonaniem rezerwacji zadzwoń aby potwierdzić istnienie obiektu
  • Sprawdź czy napewno znajdujesz się stronie www wybranego obiektu. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Jeżeli jest taka możliwość opłać pobyt osobiście po przyjeździe.
Do góry