Szczegóły oferty

Na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w małym miasteczku - Mikołajkach, położony jest niezwykły hotel nad jeziorem, który dba o swoich Gości jak żaden dotąd. To właśnie tu znajdziesz to, czego potrzebujesz najbardziej: relaksującego odpoczynku wraz z wyśmienitą ofertą mazurskiej kuchni, pomysłu na romantyczny weekend we dwoje czy profesjonalnego zaplecza na spotkanie biznesowe i konferencję.
Na najmłodszych Gości tego miejsca czeka ukryty na najniższym piętrze raj zabaw – przestronna sala wyposażona we wszystko, co potrzebne jest, aby przez cały dzień maluchy mogły radośnie dokazywać. Zapewniamy, że pobyt w naszej sali zabaw - Żagielkowie zawsze będzie należał do udanych! Jak żaden inny hotel z atrakcjami dla dzieci, Santa Monica*** potrafi wyczarować uśmiech na buzi malucha.
Szczęśliwe dziecko, to także szczęśliwy rodzic - a to przepis na udany urlop. Dlatego przykładamy tak dużą wagę do tego, aby każdy z Gości czuł się tu jak w drugim domu. Na specjalne życzenie, przygotujemy w przestronnych, komfortowych pokojach dodatkowe wyposażenie ułatwiające pobyt pociech - od dodatkowych jednorazowych kubeczków, przez dodatkowe poduszki, a kończąc na przewijakach.
Naszą ofertę dopełniają konferencje na Mazurach. Organizujemy spotkania naukowe i biznesowe, w tym sympozja, zjazdy, szkolenia oraz imprezy integracyjne z zakwaterowaniem. Zapewniamy infrastrukturę niezbędną do przeprowadzania pokazów, prelekcji i prezentacji multimedialnych. Wspaniałe otoczenie naszego hotelu sprawia, że jesteśmy miejscem sprzyjającym nie tylko pracy, ale i wypoczynkowi w czasie wolnym.
Przyjazny rodzinie hotel nad jeziorem Santa Monica w Mikołajkach*** zaprasza wszystkich na niezapomniane wakacje!

Kontkt bezpośredni:

Telefon: +48... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas rezerwcji

  • Przed dokonaniem rezerwacji zadzwoń aby potwierdzić istnienie obiektu
  • Sprawdź czy napewno znajdujesz się stronie www wybranego obiektu. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Jeżeli jest taka możliwość opłać pobyt osobiście po przyjeździe.
Do góry